Y16246R20000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y16246R20000F9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua VSMP0805 6R200 TCR0.2 1% S W
Ngā Rauemi: Y16246R20000F9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y16246R20000F9W
Tau Wae Y16246R20000F9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga VSMP0805 6R200 TCR0.2 1% S W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4648 pcs Pepa Raraunga Y16246R20000F9W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 6.2 Ohms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.2 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil