Y162425R0000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162425R0000B9W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162425R0000B9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 25 OHM 0.1% 1/5W 0805
Ngā Rauemi: Y162425R0000B9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162425R0000B9W
Tau Wae Y162425R0000B9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 25 OHM 0.1% 1/5W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17804 pcs Pepa Raraunga Y162425R0000B9W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 25 Ohms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil