Y161180R2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y161180R2000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 80.2 OHM 0.1% 0.3W 2010
Ngā Rauemi: Y161180R2000B0W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y161180R2000B0W
Tau Wae Y161180R2000B0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 80.2 OHM 0.1% 0.3W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14698 pcs Pepa Raraunga Y161180R2000B0W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Raupapa VSM Tuhinga 80.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Tray
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 80.2 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil