Y149618R2000C0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y149618R2000C0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 18.2OHM 0.25% 0.15W 1206
Ngā Rauemi: Y149618R2000C0W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y149618R2000C0W
Tau Wae Y149618R2000C0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 18.2OHM 0.25% 0.15W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20029 pcs Pepa Raraunga Y149618R2000C0W.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Raupapa VSM Tuhinga 18.2 Ohms
Mana (Watts) 0.15W Packaging Tray
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18.2 Ohms ±0.25% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil