Y14880R20000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R20000F9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14880R20000F9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 2W 3637
Ngā Rauemi: Y14880R20000F9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14880R20000F9R
Tau Wae Y14880R20000F9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 2W 3637 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23350 pcs Pepa Raraunga Y14880R20000F9R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Raupapa CSM Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa Y1488-.2CTR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil