Y14880R20000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R20000B0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14880R20000B0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 0.1% 2W 3637
Ngā Rauemi: Y14880R20000B0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14880R20000B0R
Tau Wae Y14880R20000B0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 0.1% 2W 3637 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 26926 pcs Pepa Raraunga Y14880R20000B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Raupapa CSM Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Te hanganga Metal Foil