Y14870R02400D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R02400D0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14870R02400D0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 0.5% 1W 2512
Ngā Rauemi: Y14870R02400D0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14870R02400D0R
Tau Wae Y14870R02400D0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 0.5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34614 pcs Pepa Raraunga Y14870R02400D0R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Raupapa CSM Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil