Y1485V0071BA0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y1485V0071BA0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610
Ngā Rauemi: Y1485V0071BA0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y1485V0071BA0L
Tau Wae Y1485V0071BA0L Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 8248 pcs Pepa Raraunga Y1485V0071BA0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm)
Raupapa DSM Resistor-Ratio-Drift ±0.5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.05% Te Pakanga (Ohms) 1k, 10k
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Bulk
Paa / Case 1610 J-Lead (3 Terminals) Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k, 10k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C 1610 J-Lead (3 Terminals)