Y14740R01010F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R01010F0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14740R01010F0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.0101 OHM 1% 4W 3637
Ngā Rauemi: Y14740R01010F0W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14740R01010F0W
Tau Wae Y14740R01010F0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.0101 OHM 1% 4W 3637 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16685 pcs Pepa Raraunga Y14740R01010F0W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 3637 Rahi / Rahi 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Raupapa CSM3637P Tuhinga 10.1 mOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tray
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.060" (1.52mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10.1 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil