Y14730R00630F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R00630F9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14730R00630F9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.0063 OHM 1% 3W 3637
Ngā Rauemi: Y14730R00630F9R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14730R00630F9R
Tau Wae Y14730R00630F9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.0063 OHM 1% 3W 3637 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16191 pcs Pepa Raraunga Y14730R00630F9R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Raupapa CSM3637Z Tuhinga 6.3 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.3 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Te hanganga Metal Foil