Y146830R0000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y146830R0000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 30 OHM 0.1% 10W AXIAL
Ngā Rauemi: Y146830R0000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y146830R0000B9L
Tau Wae Y146830R0000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 30 OHM 0.1% 10W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1248 pcs Pepa Raraunga Y146830R0000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.575" L x 0.276" W (40.00mm x 7.00mm)
Raupapa VFP4Z Tuhinga 30 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.803" (20.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil