Y145487K5000V0L
Hua Hua
Tau Wae: Y145487K5000V0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 87.5K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Ngā Rauemi: Y145487K5000V0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y145487K5000V0L
Tau Wae Y145487K5000V0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 87.5K OHM 0.6W 0.005% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4168 pcs Pepa Raraunga Y145487K5000V0L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa Z Tuhinga 87.5 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 87.5 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil