Y145396R0860V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y145396R0860V9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 96.086 OHM 0.005% 0.6W RAD
Ngā Rauemi: Y145396R0860V9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y145396R0860V9L
Tau Wae Y145396R0860V9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 96.086 OHM 0.005% 0.6W RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1700 pcs Pepa Raraunga Y145396R0860V9L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa Z Tuhinga 96.086 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 96.086 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil