Y14425K83000B0L
Hua Hua
Tau Wae: Y14425K83000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 5.83K OHM 1/2W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y14425K83000B0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14425K83000B0L
Tau Wae Y14425K83000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 5.83K OHM 1/2W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10979 pcs Pepa Raraunga Y14425K83000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Raupapa RS92N Tuhinga 5.83 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.83 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil