Y117262R6000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y117262R6000B0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 62.6 OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: Y117262R6000B0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y117262R6000B0R
Tau Wae Y117262R6000B0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 62.6 OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18830 pcs Pepa Raraunga Y117262R6000B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa VSM Tuhinga 62.6 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 62.6 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil