Y112156R2000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112156R2000B9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y112156R2000B9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 56.2OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: Y112156R2000B9R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y112156R2000B9R
Tau Wae Y112156R2000B9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 56.2OHM 0.1% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13887 pcs Pepa Raraunga Y112156R2000B9R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1D Tuhinga 56.2 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil