Y112140R0000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112140R0000F0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y112140R0000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 40 OHM 1% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: Y112140R0000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y112140R0000F0L
Tau Wae Y112140R0000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 40 OHM 1% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14265 pcs Pepa Raraunga Y112140R0000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1D Tuhinga 40 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil