Y112135R2000Q13R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112135R2000Q13R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y112135R2000Q13R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 35.2 OHM 1/4W 2512
Ngā Rauemi: Y112135R2000Q13R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y112135R2000Q13R
Tau Wae Y112135R2000Q13R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 35.2 OHM 1/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13956 pcs Pepa Raraunga Y112135R2000Q13R.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1D Tuhinga 35.2 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 35.2 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil