Y112119R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y112119R2000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SMR1D 19R2000 TCR2 0.1% S B
Ngā Rauemi: Y112119R2000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y112119R2000B9L
Tau Wae Y112119R2000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SMR1D 19R2000 TCR2 0.1% S B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga Y112119R2000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1D Tuhinga 19.2 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 19.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil