Y112118K2000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112118K2000T0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y112118K2000T0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 18.2K OHM 0.16W 2512
Ngā Rauemi: Y112118K2000T0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y112118K2000T0R
Tau Wae Y112118K2000T0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 18.2K OHM 0.16W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11646 pcs Pepa Raraunga Y112118K2000T0R.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1D Tuhinga 18.2 kOhms
Mana (Watts) 0.16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18.2 kOhms ±0.01% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil