Y09443R00000B0L
Hua Hua
Tau Wae: Y09443R00000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 3 OHM 10W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y09443R00000B0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y09443R00000B0L
Tau Wae Y09443R00000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 3 OHM 10W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5288 pcs Pepa Raraunga Y09443R00000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Raupapa VCS332 Tuhinga 3 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.01mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil