Y09400R01010F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y09400R01010F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 0.0101 OHM 1% 1.5W
Ngā Rauemi: Y09400R01010F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y09400R01010F0L
Tau Wae Y09400R01010F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 0.0101 OHM 1% 1.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24427 pcs Pepa Raraunga Y09400R01010F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.689" L x 0.080" W (17.50mm x 2.03mm)
Raupapa VCS103 Tuhinga 10.1 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, Flat Leads Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.190" (4.83mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10.1 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil