Y092633R3000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y092633R3000F0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y092633R3000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4
Ngā Rauemi: Y092633R3000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y092633R3000F0L
Tau Wae Y092633R3000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7695 pcs Pepa Raraunga Y092633R3000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Raupapa VPR221 Tuhinga 33.3 Ohms
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-4 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.845" (21.46mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.3 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil