Y092620R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y092620R2000B9L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y092620R2000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20.2 OHM 8W 0.1% TO220-4
Ngā Rauemi: Y092620R2000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y092620R2000B9L
Tau Wae Y092620R2000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20.2 OHM 8W 0.1% TO220-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7595 pcs Pepa Raraunga Y092620R2000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Raupapa VPR221 Tuhinga 20.2 Ohms
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-4 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.845" (21.46mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20.2 Ohms ±0.1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil