Y09255R00000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y09255R00000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 5 OHM 8W 1% TO220-2
Ngā Rauemi: Y09255R00000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y09255R00000F9L
Tau Wae Y09255R00000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 5 OHM 8W 1% TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3794 pcs Pepa Raraunga Y09255R00000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Raupapa VPR220 Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa 804-1077
Y09255R00000F9L-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.845" (21.46mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Te hanganga Metal Foil