Y090010K0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y090010K0000T0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM .01%
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y090010K0000T0L
Tau Wae Y090010K0000T0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 10K OHM .01% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14511 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa S302 Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) - Packaging Bulk
Paa / Case - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±0.01% Through Hole Resistor Metal Foil Te hanganga Metal Foil