Y087520K5000F9L
Hua Hua
Tau Wae: Y087520K5000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20.5K OHM 1% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: Y087520K5000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y087520K5000F9L
Tau Wae Y087520K5000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20.5K OHM 1% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4473 pcs Pepa Raraunga Y087520K5000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Raupapa VSH Tuhinga 20.5 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20.5 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil