Y08751K65000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y08751K65000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 1.65K OHM .3W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y08751K65000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y08751K65000F0L
Tau Wae Y08751K65000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 1.65K OHM .3W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15958 pcs Pepa Raraunga Y08751K65000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Raupapa VSH Tuhinga 1.65 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.65 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil