Y079534R8000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y079534R8000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua HTHG0805 34R800 0.1% W
Ngā Rauemi: Y079534R8000B0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y079534R8000B0W
Tau Wae Y079534R8000B0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga HTHG0805 34R800 0.1% W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3576 pcs Pepa Raraunga Y079534R8000B0W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±3ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Raupapa HTHG Tuhinga 34.8 Ohms
Mana (Watts) 0.02W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 220°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 34.8 Ohms ±0.1% 0.02W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil