Y0793907R040T0L
Hua Hua
Tau Wae: Y0793907R040T0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 907.04 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi: Y0793907R040T0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0793907R040T0L
Tau Wae Y0793907R040T0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 907.04 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 12497 pcs Pepa Raraunga Y0793907R040T0L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Raupapa RCK Tuhinga 907.04 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 907.04 Ohms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil