Y07934R02000F9L
Hua Hua
Tau Wae: Y07934R02000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 4.02 OHM 0.6W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y07934R02000F9L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07934R02000F9L
Tau Wae Y07934R02000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 4.02 OHM 0.6W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17264 pcs Pepa Raraunga Y07934R02000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Raupapa RCK Tuhinga 4.02 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.02 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil