Y079340K2000T0L
Hua Hua
Tau Wae: Y079340K2000T0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 40.2K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi: Y079340K2000T0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y079340K2000T0L
Tau Wae Y079340K2000T0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 40.2K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11374 pcs Pepa Raraunga Y079340K2000T0L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Raupapa RCK Tuhinga 40.2 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil