Y079333K2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y079333K2000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 33.2K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Ngā Rauemi: Y079333K2000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y079333K2000B9L
Tau Wae Y079333K2000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 33.2K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4079 pcs Pepa Raraunga Y079333K2000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Raupapa RCK Tuhinga 33.2 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.2 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil