Y07896R20000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y07896R20000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 6.2 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: Y07896R20000B0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07896R20000B0L
Tau Wae Y07896R20000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 6.2 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6785 pcs Pepa Raraunga Y07896R20000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa VSR Tuhinga 6.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.2 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil