Y078933R3000B0L
Hua Hua
Tau Wae: Y078933R3000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 33.3 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y078933R3000B0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y078933R3000B0L
Tau Wae Y078933R3000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 33.3 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17916 pcs Pepa Raraunga Y078933R3000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa VSR Tuhinga 33.3 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.3 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil