Y077112R5000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y077112R5000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 12.5 OHM 1W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y077112R5000B0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y077112R5000B0L
Tau Wae Y077112R5000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 12.5 OHM 1W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10122 pcs Pepa Raraunga Y077112R5000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.575" L x 0.138" W (14.61mm x 3.50mm)
Raupapa RCK Tuhinga 12.5 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12.5 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil