Y07331R00000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y07331R00000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 10W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y07331R00000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07331R00000F9L
Tau Wae Y07331R00000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 1 OHM 10W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6182 pcs Pepa Raraunga Y07331R00000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Raupapa VFP-3 Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.803" (20.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil