Y070647R5000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y070647R5000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 47.5 OHM 1% 0.4W RADIAL
Ngā Rauemi: Y070647R5000F0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y070647R5000F0L
Tau Wae Y070647R5000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 47.5 OHM 1% 0.4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6283 pcs Pepa Raraunga Y070647R5000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Raupapa VAR Tuhinga 47.5 Ohms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47.5 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil