Y043216K2000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y043216K2000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 16.2K OHM 1% RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y043216K2000F0L
Tau Wae Y043216K2000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 16.2K OHM 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8497 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa S22 Tuhinga 16.2 kOhms
Mana (Watts) - Packaging Bulk
Paa / Case - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16.2 kOhms ±1% Through Hole Resistor Metal Foil