Y0106100R100B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y0106100R100B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 100.1 OHM 0.1% 1.5W AXIAL
Ngā Rauemi: Y0106100R100B0L.pdf
Waehere Stock 676 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0106100R100B0L
Tau Wae Y0106100R100B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 100.1 OHM 0.1% 1.5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 676 pcs Pepa Raraunga Y0106100R100B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Raupapa H Tuhinga 100.1 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100.1 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil