Y010159R3000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y010159R3000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 59.3 OHM 0.1% 1W RADIAL
Ngā Rauemi: Y010159R3000B0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y010159R3000B0L
Tau Wae Y010159R3000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 59.3 OHM 0.1% 1W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2783 pcs Pepa Raraunga Y010159R3000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Raupapa S Tuhinga 59.3 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 59.3 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil