Y00968K08080A9L
Hua Hua
Tau Wae: Y00968K08080A9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 8.0808K OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Ngā Rauemi: Y00968K08080A9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00968K08080A9L
Tau Wae Y00968K08080A9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 8.0808K OHM 1/5W 0.05% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11472 pcs Pepa Raraunga Y00968K08080A9L.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Raupapa VMTA55Z Tuhinga 8.0808 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.0808 kOhms ±0.05% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil