Y00892K12150VR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y00892K12150VR23R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 2.1215K OHM 0.005% 0.6W RAD
Ngā Rauemi: Y00892K12150VR23R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00892K12150VR23R
Tau Wae Y00892K12150VR23R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 2.1215K OHM 0.005% 0.6W RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1018 pcs Pepa Raraunga Y00892K12150VR23R.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa RNC90Y Tuhinga 2.1215 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Strip
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 2.1215 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil