Y008923K7000DR1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y008923K7000DR1R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 23.7K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Ngā Rauemi: Y008923K7000DR1R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y008923K7000DR1R
Tau Wae Y008923K7000DR1R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 23.7K OHM 0.5% 0.6W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1612 pcs Pepa Raraunga Y008923K7000DR1R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa RNC90Y Tuhinga 23.7 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Strip
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 23.7 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil