Y007715R2000A0L
Hua Hua
Tau Wae: Y007715R2000A0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 15.2 OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Ngā Rauemi: Y007715R2000A0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y007715R2000A0L
Tau Wae Y007715R2000A0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 15.2 OHM 0.6W 0.05% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6324 pcs Pepa Raraunga Y007715R2000A0L.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Raupapa VH Tuhinga 15.2 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.430" (10.92mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15.2 Ohms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil