Y0076V0100BQ0L
Hua Hua
Tau Wae: Y0076V0100BQ0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Ngā Rauemi: Y0076V0100BQ0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0076V0100BQ0L
Tau Wae Y0076V0100BQ0L Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 5234 pcs Pepa Raraunga Y0076V0100BQ0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.398" L x 0.185" W (10.11mm x 4.70mm)
Raupapa VHD144 Resistor-Ratio-Drift ±0.1 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.02% Te Pakanga (Ohms) 2k, 20k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.525" (13.33mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2k, 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C Radial - 3 Leads