Y007539K2000F0L
Hua Hua
Tau Wae: Y007539K2000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 39.2K OHM 0.3W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y007539K2000F0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y007539K2000F0L
Tau Wae Y007539K2000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 39.2K OHM 0.3W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17896 pcs Pepa Raraunga Y007539K2000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa VSR Tuhinga 39.2 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39.2 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil