Y0075111R700T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y0075111R700T0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 111.7 OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi: Y0075111R700T0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0075111R700T0L
Tau Wae Y0075111R700T0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 111.7 OHM 0.3W 0.01% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13570 pcs Pepa Raraunga Y0075111R700T0L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa VSR Tuhinga 111.7 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 111.7 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil