Y006633R2000F0L
Hua Hua
Tau Wae: Y006633R2000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 33.2 OHM 10W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y006633R2000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y006633R2000F0L
Tau Wae Y006633R2000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 33.2 OHM 10W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1330 pcs Pepa Raraunga Y006633R2000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Raupapa VHP-4 Tuhinga 33.2 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case TO-204AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.51mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.2 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil