Y006291K3077V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y006291K3077V9L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y006291K3077V9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 91.3077K OHM 0.6W 0.005% RAD
Ngā Rauemi: Y006291K3077V9L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y006291K3077V9L
Tau Wae Y006291K3077V9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 91.3077K OHM 0.6W 0.005% RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5156 pcs Pepa Raraunga Y006291K3077V9L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa S Tuhinga 91.3077 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 91.3077 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil